PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 479
ocen
8,0 10 1 60479
7,8 23
oceny krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

Zastanawiam się...

użytkownik usunięty

...czy podjąłbym decyzję ojca Gabriela, czy kapitana Mendozy. A może uciekłbym do lasu?
Nie zauważyłem, aby ten film miał jakiekolwiek wady. Ma w sobie wszystko, i jest to film kompletny. Określenie go w ten sposób, jest moim zdaniem najbardziej trafne. Kompletny!

ocenił(a) film na 10

Mądrze prawisz Duchu. Kompletny to bardzo dobre słowa na określenie tego filmu. To był bardzo dobry okres dla Rolanda Joffe. Wcześniej nakręcił "Pola śmierci". Jak dla mnie , również film "kompletny".

Nic nie pitrasisz ostatnio. Co o Tobie pomyślę, to mi w brzuchu burczy.

użytkownik usunięty
HRA

O! A więc ktoś zainteresował się moim zapleczem kulinarnym.
Ale ostatnio niewiele jadam. Czas goni, a sporo jeszcze do zrobienia. Zdążę poobgryzać skrzydełka od kurczaka, naprędce upieczone, i tyle. Rzecz jasna, jem, prócz tego, takie "tycie tycie kanapeczki". A sos serowy mi zbrzydł, bo napchałem się nieudanymi wersjami beta.
Na święta gotowałem rachatłukum. Informuję zatem, że jeżeli chcecie robić ów turecki przysmak, nie stosujcie, pod żadnym pozorem, mąki kukurydzianej. Skrobia! Skrobia, mówię!

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones