PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 479
ocen
8,0 10 1 60479
7,8 23
oceny krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

Brak mi słów, jeśli chodzi o ścieżkę dźwiękową do tego filmu. Wczoraj byłem w krakowskiej Filharmonii na koncercie muzyki filmowej, między innymi do "Misji". Dopiero patrząc jak na żywo grają to profesjonaliści dostrzegłem absolutne piękno tej muzyki, idealną harmonię i spokój dźwięków. Marzę o tym, aby kiedyś usłyszeć Ennio Morricone i jego orkiestrę. Wczoraj przy "Oboju Gabriela" kompletnie odpadłem. Morricone to absolutny master w swoim fachu. Muszę powiedzieć, że straciłem zaufanie do Akademii i nie kieruję się już wyborami tych ludzi, którzy przez kilkudziesięcioletnią karierę Morricone nie przyznają mu ani jednego Oscara. Nie jestem w stanie zrozumieć, dlaczego Morricone nie otrzymał Oscara za muzykę do "Misji", a otrzymał ją Herbie Hancock no, ale jak JAZZ to JAZZ.
Ukłony dla mistrza i mam nadzieję, że on też ma te nagrody głęboko w D.

ocenił(a) film na 10
dominik_08

Co do oskarów to ten film został wyjątkowo pokrzywdzony, szczególnie jeśli chodzi o muzykę i role de niro, który nie został nawet nominowany.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones