PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 479
ocen
8,0 10 1 60479
7,8 23
oceny krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

Dzieło!

ocenił(a) film na 10

Ten film mną zawojował: Wizualnie - majstersztyk! Muzyka - ja myślę, że Mistrz Enio musiał zerkać Bogu w partyturę tworząc "On Earth as is it in Heaven" czy "Falls"! Boskie harmonie pobrzmiewają w tej muzyce. No i treść bez cienia dydaktyzmu, ale łapie za serce. Cóż tu dodawać jeszcze jakieś inne słowa: OTO DZIEŁO. I tyle...

rejmons

i to bez obecnych "efektów specjalnych"...a Mistrz Enio chyba nie raz zerkał Bogu w partyturę:)

ocenił(a) film na 10
kahna_filmweb

Jestem pod wielkim wrażeniem tego filmu. Po obejrzeniu nie byłam w stanie wykrztusić słowa - tak wzruszył mnie. A na dodatek - gra aktorska, muzyka...w ogóle wszystko. Arcydzieło w pełnym tego słowa znaczeniu. I daje do myślenia. Cudowny film.

alutka888

a już za parę godzin na alekino! :)

ocenił(a) film na 9
rejmons

Przeżyłem katharsis. Prawdziwe oczyszczenie. Teraz rozumiem starożytnych Greków i ich miłość do teatru, jeśli tylko przeżywali to samo co ja oglądając MISJĘ. Żaden film nigdy nie wzbudził we mnie tylu emocji. Trudno ubrać w słowa to przeżycie... Ennio Morricone musi mieć pierwiastek boży w swym talencie.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones