PILINHA: {__webCacheId=filmBasicInfo_pl_PL, __webCacheKey=1037}

Misja

The Mission
8,0 60 479
ocen
8,0 10 1 60479
7,8 23
oceny krytyków
Misja
powrót do forum filmu Misja

W niektórych momentach głos wewnętrzny wręcz krzyczy, bezradny wobec głupoty, okrucieństwa jakie nosi w sobie dwulicowy, zdegenerowany przez obsesje pieniądza i władzy człowiek.
Brawo dla aktorów. DeNiro świetny w każdym wydaniu

air87

nie wiem czy tak do końca mogę się z powyższym zgodzić, natomiast dobrze się przy tym filmie śpi.

ocenił(a) film na 7
zdlr666

no tak,,,nie ma efektów, strzelanin i bohatera który w pojedynke rozwala oddział secret service - faktycznie gówniany film
grow up

air87

Czy ja napisałem, że mi się nie podobał? Hę? Albo jeszcze lepiej, że to "gówniany film"? Nie! A wiesz dlaczego? Ponieważ wcale tak nie uważam. Nie oceniłem jeszcze tego filmu, gdyż nigdy tak na prawdę go nie obejrzałem a co za tym idzie, moja wypowiedź jest jak najbardziej zgodna z prawdą. Jeśli filmy oceniasz w podobny sposób, jak ludzi, to na prawdę gratuluję. Najlepiej zacznij palić na stosie ludzi, którzy odbiegają od Twojego wyobrażenia własnego "ja".

ocenił(a) film na 7
zdlr666

pffff...ojoj...ale się kwas wylał. Jakieś kompleksy czy okresik?
Skoro się filmu nie oglądało to po co zabierać głos? Kiedy nie wiesz o czym piszesz to licz się z krytyką a nie przylatuj z płaczem.
Twoją wypowiedź odebrałem jako sarkastyczną w stosunku do mojej więc tak samo ripostowałem...
(mam nadzieję że nie użyłem zbyt trudnych słów)

ocenił(a) film na 10
zdlr666

Tak... docenić głebi przekazu i jednego z najlepszych pokazów aktorstwa w kinie - nie każdy jest w stanie...

ocenił(a) film na 10
Njall

być raz tam nad Iguacu !

zdlr666

Na szczęście Komando nie daje...

użytkownik usunięty
air87

bdb fim. jedna z najlepszych rol de niro.

Pobierz aplikację Filmwebu!

Odkryj świat filmu w zasięgu Twojej ręki! Oglądaj, oceniaj i dziel się swoimi ulubionymi produkcjami z przyjaciółmi.
phones